Сумка має три відділення на блискавках :
одне велике відділення і
одне меншого розміру спереду сумки
та одне позаду.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу New Balance.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати. Блискавки та фурнітура якісні.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 15 см
Товщина зверху- 6 см
Товщина внизу - 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 90 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 6 см |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




