Сумка має два відділення на блискавці.
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу New Yorker.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 13 см
Товщина зверху - 9 см
Товщина внизу - 3 см
Всередині тканинна підкладка.
Спереду зображення логотипу New Yorker.
Довжина ремінця регулюється.
Тканина гладка, що дозволяє стікати дощу та не намокати.
Розміри:
Довжина - 35 см
Ширина - 13 см
Товщина зверху - 9 см
Товщина внизу - 3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 100 см |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 9 см |
| Об`єм | 4 л |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴




