Бінокль Landview 8X40 – це лінзи високої якості зі світлопросвітним багатошаровим покриттям та Порропризми зі скла ВАК-4. Сукупність цих елементів дає чіткість зображення, колірні спотворення яких зведені до мінімуму.
Прогумований корпус захищає оптику від вологи та ударів. У руках не ковзає, зручно носити на шиї.
У біноклі Landview 8X40 передбачена центральна система фокусування та діоптрійної корекції. Барабан центрального фокусування з гумовою насічкою так і проситься під пальці.
Бінокль Landview 8X40 - це лінзи високої якості зі світлопросвітлюючим багатошаровим покриттям та Порро-призми зі скла ВАК-4. Сукупність цих елементів дає чіткість зображення, колірні спотворення яких зведені до мінімуму.
Сподобається як любителям, так і професіоналам. Незамінний у походах, на рибалці, будь-яких спостереженнях на свіжому повітрі.
У комплектацію входять ремінець, кришки для захисту лінз та об'єктивів, тканинна серветка для протирання та чищення лінз, сумочка-чохол для зберігання та перенесення.
Прогумований корпус захищає оптику від вологи та від ударів. У руках не ковзає, зручно носити на шиї.
Переваги бінокля:
- Потрібна річ для туриста, мисливця, рибалки;
- Ергономічна форма;
- Водонепроникний корпус;
- Часто купують страйкболісти;
Характеристики бінокля:
- Габаритні розміри: 145х174х60 мм;
- Діаметр об'єктивів: 40 мм;
- Фокусна відстань: 12 мм;
- Збільшення: x8 (не регулюється);
- Кутове поле зору: 8 градусів;
- Система фокусування: центральне фокусування;
- Лінійне поле зору: (на відстані 1000 м) – 168 м;
- Матеріал: прогумований пластик, метал;
- Тип призми: BAK4;
- Оптична система: порро;
- Водонепроникний рівень: IPX6;
- Температурний режим: від -40 ° C до 50 ° C;
- Вага: 540 грам.
Комплектація :
- Бінокль;
- Ремінець для перенесення;
- Кришка для захисту лінз та об'єктивів;
- Тканинна серветка;
- Сумочка-чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Тактичний |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Прогумований пластик |
| Колір | Хакі |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 0.54 кг |
- Ціна: 1 100 ₴







