Опис Бінокля Binoculars W3 20X50 7351
Бінокль Binoculars W3 20X50 7351 з кратним збільшенням у 20 разів чудово підійде для плавання, спорту, спостереження за птахами, автомобільними перегонами, стрибками, полюванням, театром, пляжем та всілякими іншими подорожами.
Має багатошарову просвітлену оптику, яка чудово передає картинку та колір, не спотворюючи його.
Корпус прогумований і водонепроникний, захищений від механічних пошкоджень та від негативних впливів природних факторів навколишнього середовища, тому бінокль служитиме довго та справно.
Бінокль має центральне фокусування приладу та діоптрійну корекцію окуляра.
Характеристики:
Потрібна річ для туриста, мисливця, рибалки
Ергономічна форма
Водонепроникний корпус
Відмінно підійде для страйкболу, подорожей, спорту
Розмір упаковки: 22 x 20 x 8 см
Розмір: 18 x 18 x 6 см
Діаметр: 50 мм
Збільшення: x20
Комплектація:
Бінокль
Захисні кришки об'єктива - 2 шт.
Захисні кришки окуляра - 2 шт.
Серветка
Ремінець
Чохол
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Призначення | Тактичний |
| Тип кратності | Фіксована |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Максимальна кратність | 20 х |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 1 100 ₴





