
Туристична портативна газова плита з п'єзопідпалом та економною витратою газу
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 407451858
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Максимально легка та компактна газова пічка для туристичних походів, пікніків, для приготування їжі на природі.
Простота та зручність у користуванні, надійність конструкції - це, мабуть, найважливіші властивості настільної газової плити, а використання якісної сталі при виробництві гарантує довгі роки служби. Все спрямоване на те, щоб процес розігріву або приготування їжі зробити максимально комфортним та швидким. У цій плиті використовуються стандартні балони 220 грам, одного балона вистачає до 3-х годин роботи. А додатково вбудована система п'єзо-запалювання звільнить Вас від пошуку сірників або запальнички.
Особливості туристичної газової плити:
Поверхня та паливний відсік із міцної сталі
Регулятор дозволяє настроїти температуру нагрівання
Висока міцність та довговічність конструкції
Економно використовує газ, до 3-х годин від 1-го балону
Не потрібно сірників так як є вбудований п'єзопідпал
Компактні розміри: 9 х 9 х 8,5 см у складеному вигляді
Переваги туристичної газової плити:
Ідеально для відпочинку на природі та на рибалці - плита з п'єзопідпалом в рази менша за звичайні плити, це ідеальне рішення для любителів відпочинку на природі
Плита також підходить для далекобійників
Можна використовувати як обігрівач - у холодну пору року або доби можна підвищити температуру повітря, наприклад (у наметі) до 10 °C, а зі спеціальною насадкою значно більше
Цільнолитий корпус - використання якісної сировини при виробництві та надійність конструкції гарантує довгі роки служби
В нашої туристичної портативної плити є захист від: подачі газу підвищеного тиску; захист від витоку газу; захист від неправильної установки балона
Легко встановлюється - заміна балону відбувається легко і за лічені секунди, а додатково вбудована система п'єзо-запалювання звільнить Вас від пошуку сірників або запальнички
Плита економно використовує газ - у середньому режимі витрата газової суміші: - 120 г/год (пропан), 150 г/год (бутан)
Для плитки підходять стандартні цангові балончики
Не обтяжить ношу, оскільки вага плити всього 416 грам
Розмір у складеному вигляді всього 9 х 9 х 8,5 см
Характеристики:
Тип газу - пропан, бутан
Подвійна ізоляція клапана подачі газу
Захист від неправильної установки балона
Захист від витоку газу
Захист від подачі газу підвищеного тиску
Комплектація:
Плита - 1 шт.
Заводська картонна упаковка
Сумочка для перенесення
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rector |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Витратуа газового палива | 150 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Вага | 0.416 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 90 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 350 ₴



