Розміри:
Висота - 9,5 см
Ширина - 19 см
Товщина - 3 см
Оригінальний гаманець має приємну гладку текстуру.
Відмінна якість матеріалів та фурнітури.
Тип застібки кнопка.
Гаманець дуже зручний і місткий та дуже функціональний, має величезну кількість відділень для готівки та карток.
В комплекті картонна коробочка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



