Ультразвуковий відлякувач собак ZF-851 є засобом захисту людини від агресивних собак. ZF-851 випромінює ультразвукові хвилі та спалахи ультра яскравих світлодіодів, що дозволяє тримати агресивних собак на відстані, не завдаючи їм жодної шкоди. Відлякувач ZF-851 випромінює звук на високій частоті - 20000 ... 25000 Гц зі звуковим тиском 135 дБ, який пригнічує на собак. У кутку корпусу приладу є спеціальний отвір для кріплення ремінця.
При загрозі нападу собаки необхідно направити в її бік випромінювач, натиснути та утримувати кнопку ON перемикач повинен перебувати у положенні Chaser. Трохи змінюйте напрямок приладу для того, щоб знайти найбільш ефективний сектор спрацьовування, неприємніший для тварини.
Нормальна реакція собаки при використанні відлякувача собак — позадкувати, або відбігти убік. Прилад особливо дієвий, якщо собака звернена у Ваш бік і поводиться загрозливо. Звук сприймається собакою з відривом 5-10 м, найефективніша відстань — 4-6 м. Звук не завдає шкоди психіці собаки.
Супроводжуйте подачу голосової або знакової команди натисканням кнопки на 1-3 секунди.
Ліхтарик: Перемістіть перемикач у положення "Light", натисніть кнопку "ON". Навчання собаки: Перемістіть перемикач у положення Train, натисніть кнопку ON. Відлякувач собаки: Перемістіть перемикач у положення "Chaser", натисніть кнопку "ON".
- Розмір - 125х45х25 мм.
- Діапазон температур, - С-10 ... +45.
- Матеріал - Пластик.
- Частота ультразвуку, кГц - 25.
- Джерело живлення - Крона 9 Ст.
- Дальність дії, м - до 10.
- Режими роботи - 3 режими (ліхтарик, ультразвук, ультразвук для навчання).
- Вага - 55 р.
- Звуковий тиск, дБ - 130.
- Ультразвуковий відлякувач
- Елемент живлення (крона)
- Пакування (пластикове)
- Інструкція (англійською мовою)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Чорний |
| Наявність ліхтарика | Ні |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 55 г |
- Ціна: 400 ₴




