Клинок виготовлений із сталі 440А, якій характерна легкість виправлення та заточування, а також висока корозійна стійкість. Захисні властивості стали також доповнені спеціальним покриттям чорного кольору, нанесеним на меч методом оксидування
Основою рукояті є сталеві лайнери, з'єднані між собою гвинтами. У ролі декоративних накладок рукояті виступають алюмінієві плашки з видавленим стильним малюнком.
Вигнуті форми рукояті забезпечують ручку ножа ергономічністю. А рельєфні візерунки на її плашках виконують не лише декоративну функцію, а й працюють на зручність та міцність хвату.
Для зручнішого носіння ножа на кишені, він забезпечений кліпсою.
За фіксацію клинка в розкладеному вигляді, тут відповідає замок лайнер лок, якому властива простота конструкції, стійкістю до забруднення, а також легкість відкриття та закриття ножа однією рукою.
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Складаний |
| Загальна довжина, мм: | 195 |
| Довжина леза, мм: | 85 |
| Довжина руків'я, мм: | 110 |
| Товщина леза, мм: | 2.8 |
| Ширина леза, мм: | 25 |
| Марка стали: | 440 A |
| Твердість сталі, HRC: | 56-57 |
| Поверхня леза: | Satin Finish, Black Oxide |
| Матеріал руків'я: | Метал |
| Наявність кліпси: | так |
| Тип замку: | Liner Lock |
| Наявність чохла: | ні |
| Маса, г: | 100 |
| Вид упаковки: | кольорова картонна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11.5 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Довжина: | 195 мм |
- Ціна: 550 ₴





