Серед переваг складаного ножа Grand Way WK 06122 не можна не відзначити у привабливому дизайні, доступній ціні, а також простоті та надійності його конструкції. Складаний ніж добре підходить як для використання щодня в місті (EDC), так і для людей, які ведуть активний спосіб життя. Його можна брати із собою у походи, на полювання як допоміжний ніж, на рибалку, у відрядження.
Клинок складаного ножа WK 06122 виготовлений із нержавіючої сталі марки 5Cr15MoV: оптимальної за співвідношенням корозійної стійкості та міцності. За всіма своїми параметрами він підходить для вирішення різноманітних завдань як за межею міста, так і в міських умовах. Зробити бутербродів, розкрити коробку, відрізати мотузку або паракорд - все під силу цьому фолдер середніх розмірів.
Головна особливість це те, що даний ніж є фліппером з асистом. Тобто за допомогою виступу-фліпера та системи викидання клинка «асист» він миттєво приводиться в робочий стан. За складання та надійність фіксації в ножі відповідає класичний замок лайнер-лок
Інші переваги ножа – приємний, і при цьому продуманий дизайн, відсутність зайвих елементів, захисно-декоративне покриття клинка stonewash, яке рятує його від подряпин та інших слідів використання.
Плюс до цього – зручна форма рукояті з підпальцевою виїмкою та накладками з G10, двосторонній шпенек, насічка на обусі, притискна кліпса. Складаний ніж WK 06122 – зручний у використанні, гарний варіант для покупки та носіння його щодня.
| Виробник: | Grand Way | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Вид ножа: | Складаний | ||||||
| Загальна довжина, мм: | 200 | ||||||
| Довжина леза, мм: | 85 | ||||||
| Довжина рукояті, мм: | 115 | ||||||
| Товщина леза, мм: | 2.8 | ||||||
| Ширина леза, мм: | 29 | ||||||
| Марка стали: | 5Cr15MoV | ||||||
| Твердість сталі, HRC: | 56-57 | ||||||
| Поверхня леза: | Black Stonewash | ||||||
| Матеріал рукоятки: | Метал | ||||||
| Наявність кліпси: | так | ||||||
| Тип замку: | Liner Lock (Assisted Lock) | ||||||
| Маса, г: | 120 | ||||||
| Вид упаковки: |
кольорова картонна коробка |
||||||
| Розмір леза: |
|
||||||
| Додаткова інформація: | Не є холодною зброєю |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 200 мм |
- Ціна: 950 ₴






