24448 - це суцільнометалевий складаний ніж середніх розмірів, з клинком зі сталі марки 5Cr15MoV. Основні характеристики цього сорту сталі – доступність, опір іржі та легкість виправлення.
За фіксацію цього ножа у розкритому вигляді відповідає класичний, безвідмовний лайнер-лок – замок, що відрізняється підвищеною надійністю і доповнений асистом, для більш швидкісного розкладання клинка.
Таким чином, у нас виходить два варіанти розкладання ножа – швидший, з натисканням на плавець у верхній частині клинка та використанням асиста. І простий, за допомогою двостороннього шпенька. Обидва варіанти зручні для однорукого відкриття, як шульгам, так і правшам.
Руків'я ножа 24448, як і клинок, має захисно-декоративне покриття кольору втечі. У руків'ї є дизайнерські вирізи та отвори, в які пройде паракорд. Довгі закінчення цього обплетення можна використовувати як темляк.
Також, на руків'ї ножа 24448 є насічки – на початку, ближче, до клинка та біля її закінчення, що роблять утримання ножа зручнішим та надійнішим. Крім того, для зручності частого носіння складаний ніж 24448 оснащений кліпсою.
В цілому, 24448 – це надійний складаний ніж для використання кожен день, який знадобиться вам у різних життєвих ситуаціях.
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Кишенькові |
| Тип | Складаний |
| Матеріал клинка | 5Cr15MoV |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замку | Liner Lock |
| Поверхня клинка | Anodized |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Товщина клинка, мм | 2.6 |
| Ширина клинка, мм | 30 |
| Довжина рукояті, мм | 120 |
| Загальна довжина, мм | 215 |
| Матеріал руків'я | Шнур, Метал |
| Наявність кліпси | Так |
| Асист | Так |
| Наявність чохла | Ні |
| Вага, г | 200 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна упаковка |
| Примітка | *Ножі, що мають довжину клинка до 90 мм, товщину обуха до 2.6 мм і не мають гарди (упору) не належать до категорії холодної зброї відповідно до «Методики криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів» |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 200 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 215 мм |
- Ціна: 550 ₴





