Опис:
Grand Way WK07024 — це простий і зручний кишеньковий ніж для виконання повсякденних завдань, купіть Grand Way WK07024 і просто користуйтеся ним, коли знадобиться. Це якраз те, для чого він створений.
Які переваги цієї моделі можна перерахувати:
- 89 мм клинок із неіржавкої сталі 3Cr13MoV
- Вага ножа — 180 г
- Компактні габарити в складеному стані
- Надійний замок типу Liner Lock
- Напівавтоматичне викидання клинка (асист)
- Цікавий дизайн
Характеристики:
| Виробник: | Гранд Вей |
|---|---|
| Вид ножа: | Складаний |
| Загальна довжина, мм: | 200 |
| Довжина леза, мм: | 89 |
| Довжина рукояті, мм: | 111 |
| Товщина леза, мм: | 2.6 |
| Ширина леза, мм: | 28 |
| Марка стали: | 3Cr13 |
| Твердість сталі, HRC: | 52-55 |
| Поверхня леза: | Фарба |
| Товщина рукояті, мм: | 12 |
| Матеріал рукоятки: | алюміній |
| Наявність кліпси: | так |
| Тип замку: | Замок Liner Lock (допоміжний замок) |
| Маса, г: | 180 |
| Вид упаковки: | кольорова картонна коробка |
| Додаткова інформація: | Не є холодною зброєю |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 20 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 180 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴





