Опис:
Ніж Grand Way 60010
Багатофункціональний ніж 60010 виробництва торгової марки Grand Way просто необхідний у походах та подорожах. Його ергономіка пророблена до дрібниць і легко виручить вас у потрібний момент. Всі інструменти складаються в порожнину ручки. До них входять:
- Великий клинок з прямим заточуванням;
- Відкривачка для консервів;
- Відкривачка для пляшок;
- Шило;
- Штопор;
- Підвісне кільце.
Клинок та всі інструменти виготовлені зі сталі 420. Це бюджетна низьковуглецева сталь, відпрацьована у виробництві. У її актив можна записати виняткову стійкість до корозії та високу в'язкість. Інструменти з цієї сталі мають гарну гнучкість, а їх жорсткості з головою вистачить для вирішення побутових завдань.
Характеристики:
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Багатофункціональний |
| Загальна довжина, мм: | 195 |
| Довжина леза, мм: | 85 |
| Довжина рукояті, мм: | 110 |
| Товщина леза, мм: | 2.5 |
| Ширина леза, мм: | 15 |
| Марка стали: | 420 |
| Твердість сталі, HRC: | 52-55 |
| Поверхня леза: | Mirror Polish |
| Матеріал рукоятки: | Пластик |
| Наявність кліпси: | ні |
| Тип замку: | Sleepjoint |
| Наявність чохла: | ні |
| Кількість функцій: | 9 |
| Вид упаковки: | кольорова картонна коробка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Брелок |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 6 шт. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 195 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



