Туристичний ніж Columbia 1758 D з пластиковий чохлом.
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі 420. З цього невибагливого матеріалу дуже часто виробляють ножі бюджетної цінової категорії. Відомим плюсом нержавіючої сталі марки 420 є її велика корозійна стійкість. Тому, наприклад, ця сталь популярна у якості матеріалу для дайверських ножів. Як деякий її недолік відмічають не дуже великий показник твердості. З одного боку, це дещо погіршує тривалість утримування гостроти ріжучою кромкою та стійкість до поперчних навантажень. З іншого боку, ніж зі сталі 420 дуже легко знову наточити навіть звичайним каменем з уздоріжжя. А ще така пластична сталь не так легко ламається чи розколюється.
Висока корозійна стійкість сплаву додатково підвищена міцним покриттям чорного кольору (до того ж, це – важливий елемент «тактичної моди»)
Руків'я виконане з прогумованого пластику. Воно має типову для багатьох тактичних ножів форму. Форма ця перевірена роками практичної експлуатації, саме тому ніж надійно лежіть у руці. Саме тому руків'я максимально міцне, зручне, стійке до впливу вологи, не стає занадто холодним на морозі, не розжарюється в спеку.
Ніж оснащений ударним елементом, який дасть змогу розбити скло або розм’якшити замерзлу землю, не пошкоджуючи лезо..
Ідеально підходить для туриста, мисливця, грибника, рибалки, дайвера!
- Довжина ножа-230 мм
- Довжина клинка: 110 мм
- Ширина клинка-25 мм
- Товщина клинка-2,9 мм.
- Вага ножа-118 грамів
- Вага ножа з чохлом-155 грамів
- Матеріал клинка: сталь 440
- Твердість металу: 50 од. HRC.
- Матеріал руків'я: пластик, гума.
- Матеріал чохла: пластик.
- У комплекті:
Ніж,
Чохол з кліпсою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 24 см |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 118 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина: | 240 мм |
- Ціна: 450 ₴







