
Молоток-цвяходер багатофункціональний універсальний Hammer Nail
500 ₴
- В наявності
- Код: 4_00425
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Молоток - цвяходер Nail Hammer
Дозволяє забивати цвяхи в метал, бетон, тверді породи деревини, при цьому спеціальна конструкція молотка не дає цвяхам зігнутися! Можна працювати однією рукою, це зручно, якщо простір обмежено або предмет потрібно прибити до стелі.
Молоток зроблений з високоякісного, надміцного сплаву, інтегровані у молоток кусачки не тупляться навіть при перекушуванні цвяхів, а механізм спеціально призначений для нанесення по ньому ударів, з метою виконання завдань особливої складності.
Ключ з робочими розмірами від 10 до 32 мм дозволяє відкручувати навіть прикипіла з'єднання, зручна ручка не зісковзує, а потрібний розмір підбирається за секунду! Завдяки компактності можна "підлізти" навіть до важкодоступних місць.
Мульти Молоток це не "декоративний", а справжній робочий інструмент. Більше не треба "ритися" в ящику з інструментом в пошуках потрібного : молоток, пасатижі, обценьки, кусачки і газовий ключ завжди під рукою!
- З ключами
- Молоток
- Обценьки
- Плоскогубці
- Повнорозмірні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Форм-фактор мультитула | Пасатижі, Розвідний ключ |
| Конфігурація | Пасатижі, Кусачки, Обценьки |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 28 см |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 500 ₴







