
Акумуляторний ручний ліхтар X-Balog BL-P511M-P50
700 ₴
- В наявності
- Код: BL-P511-HP50 red light
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
3 режими яскравості світла та фокус
Ліхтарик має регульовані режими роботи:
- яскравий;
- тьмяний;
- швидке миготіння.
Фокусування променя світла дає змогу освітити більшу площину або звузити промінь, щоб отримати вищу яскравість та кращу видимість.
Акумулятор, що можна перезаряджати, та міцний алюмінієвий корпус роблять ліхтарик надійним вибором для поїздок та термінових справ у темний час доби та за відсутності електроенергії.
В комплекті фільтр червоного кольору, що при потребі легко монтується під лінзу.
Призначення фільтра -перетворювати біле світло робочого світлодіода ліхтарика в червоний спектр.
Ця функція користується великим попитом серед мисливців, оскільки червоне світло не порушує нічний зір людини і дозволяє більш вільно орієнтуватися в темряві. Але і туристам, а також всім, хто любить активно відпочивати на природі, фільтр теж буде корисний. Адже червоне світло дає більш якісне освітлення в тумані або в диму. З його допомогою зручно розглядати карту або включати його в наметі в якості нічного світла.
- працює від акумулятора 18650;
- 3 режими яскравості світла + червоний фільтр;
- функція фокусування променя світла;
- матеріал корпусу: алюмінієвий сплав;
- оснащений шнурком;
- зарядний кабель і батарея у комплекті;
- розмір: 160 мм*43 мм*33 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 19 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Дальність світлового променя | 1000 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі, USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Оптичний зум, Пилостійкий, Змінний акумулятор, Індикатор заряду, Червоне підсвічування |
| Колір | Хакі |
| Вага | 250 г |
| Тип діода | Cree XHP50.2 |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 160 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 6000K |
| Ємність акумулятору | 8800 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
- Ціна: 700 ₴






