Ключові моменти концепції ножа 04012 – це стиль, надійність та ергономічність. І всі вони реалізовані вдало. За надійність відповідає замок типу фрейм лок, а також витончений, але не кволий меч зі сталі 7Cr17MoV товщиною в обусі 2,6 міліметрів. З таким замком роль пружинної плашки, що замикає меч у розкладеному вигляді, грає частину рукояті.
Клинок розкладається дуже швидко, адже 04012 є фліппером на підшипниках з дуже гарним вифрезерованим плавцем, при натисканні на який він і наводиться в робоче положення.
При всій своїй суцільнометалевій конструкції, ніж 04012 має не таку вже й велику вагу (165 грамів). Він надійно сідає на кишеню, ремінь або у відділення вашої поклажі – за рахунок міцної та в міру жорсткої кліпси.
На рукояті, ближче до її закінчення, є акуратні борозенки насічки, що покращують хват, а так само спейсер, що захищає нутрощі ножа від забруднення, що зміцнює конструкцію. У тому ж районі зроблено отвір для темляка.
Взагалі, вдалих дизайнерських рішень у цій моделі ножа чимало. Від кольорової гами клинка з нітрид титановим покриттям, що відмінно поєднується з рукояткою, і до різних виїмок і граней, які працюють на створення приємного виду ножа, підвищують його ергономіку, з якою він дуже добре лягає в руку.
В цілому, ергономіка ножа на висоті, долоня нізащо не чіпляється, нічого на неї не тисне і не тисне. Метал дуже якісно оброблений, на всіх поверхнях і деталях здійснює щось зайве.
Кріпильної фурнітури - гвинтиків і бонок у ножа рівно стільки, щоб забезпечити належну міцність його конструкції. Підсумовуючи, не можна не відзначити переваги ножа 04012:
- Фрейм лок забезпечує міцність та безвідмовність при використанні складаного ножа 04012, перевершуючи інші механізми ножів, що не витримують сильних навантажень. Інший плюс кадру – відкритість: він зручно чиститься навіть у похідних умовах.
- Використання сталі 7Cr17MoV забезпечує клинку 04012 відмінні ріжучі властивості, залишаючись при цьому доступним за ціною.
| Виробник: | Grand Way |
|---|---|
| Вид ножа: | Складаний |
| Загальна довжина, мм: | 210 |
| Довжина леза, мм: | 89 |
| Довжина рукояті, мм: | 120 |
| Товщина леза, мм: | 2.6 |
| Ширина леза, мм: | 23 |
| Марка стали: | 7Cr17MoV |
| Твердість сталі, HRC: | 57-58 |
| Поверхня леза: | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Матеріал рукоятки: | Метал |
| Наявність кліпси: | так |
| Тип замку: | Frame Lock |
| Наявність чохла: | ні |
| Маса, г: | 165 |
| Вид упаковки: | кольорова картонна коробка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж |
| Кількість інструментів | 1 шт. |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 165 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 650 ₴





