Яскравий багатофункціональний ніж Grand Way 0305 - це відмінний варіант для запасного набору необхідних інструментів, які можуть стати в нагоді в непередбаченій ситуації. До додаткових девайсів входить 8 інструментів, виготовлених зі сталі 420. Кожен з інструментів легко висувається і фіксується за допомогою простого і надійного механізму Sleep Joint. Інструменти розташовуються в порожній рукояті ножа. До них включено:
• Ніж з гладкою заточкою;
• Штопор;
• Напильник;
• Викрутки хрестоподібна та з плоским шліцем;
• Відкривачки для консервів та пляшок;
• Ножиці.
Ергономічна рукоять мультитула Гранд Вей 0305 оформлена накладками із міцного полімерного матеріалу. Яскравий колір рукояті дозволить швидко відшукати інструмент у похідному рюкзаку чи бардачку автомобіля.
| Бренд | Grand Way |
|---|---|
| Вид | Армійські |
| Тип | Складаний |
| Матеріал клинка | 420 |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замку | Slip-joint |
| Кількість предметів | 9 |
| Довжина клинка, мм | 60 |
| Довжина рукояті, мм | 90 |
| Матеріал рукоятки | Пластик, метал |
| Наявність кліпси | Ні |
| Вага, г | 75 |
| Вид упаковки | Кольорова картонна коробка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пилка для нігтів, Напилок, Ніж, Викрутка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 9 шт. |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 9 см |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 350 ₴



