Мультиінструмент плоскогубці з комплектом викруток мультитул Jeep
Незамінний помічник для туристичних походів, експедицій та активного відпочинку на природі. Він допоможе вам вижити навіть у найскладніших умовах. В екстремальних умовах у лісі поставити намет, відкрити консервну банку або перерізати мотузку.
Мультитул оснащений практичними викрутками, пасатижами/плоскогубцями та ножем - усім і навіть більше, що вам потрібно для подолання найбільших проблем під час виживання.
Підпружинені плоскогубці,
Гострі кусачки,
Ніж для зняття ізоляції
Гострий ніж 58 мм
Напилок 60 мм, пилка для нігтів, лінійка
Плоска викрутка велика,
Плоска викрутка мала,
Наконечник для бітотримача,
Хрестова викрутка,
Маленький консервний ніж,
Великий консервний ніж,
Відкривачка для пляшок
Гостра пила для дерева 58 мм,
Магнітний тримач для біт,
Біти хрестова викрутка - 3 розміри,
Біти плоска викрутка - 3 розміри,
Біти шестигранник - 5 розмірів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пилка для нігтів, Напилок, Пила по дереву, Пасатижі, Ніж, Викрутка, Шестигранний ключ, Викруткові біти, Лінійка, Шило, Штопор |
| Кількість інструментів | 23 шт. |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 320 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Колір | Срібляста |
- Ціна: 950 ₴











