
Багатофункціональний молоток Bell HOWell Tac Tool 18 в 1
750 ₴
- В наявності
- Код: Bell HOWell Tac Tool 18 в
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Мультитул Tac Tool 18 in 1 – це просто незамінна річ для любителів подорожей та активного відпочинку. Стане хорошим помічником по дому, не займаючи багато місця. Компактність та мультифункціональність – головна перевага мультитула.
18-функціональний інструмент включає:
* Молоток;
* плоскогубці;
* Плоскогубці для труб;
* кусачки;
* Прямий ніж;
* відкривання;
* Долото;
* гайковий ключ (6, 7, 8, 10 мм);
* Зазубрений клинок;
* маленька плоска викрутка;
* пилка для нігтів;
* лезо пили;
* знімач рибальського гачка;
* Викрутка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форм-фактор мультитула | Викрутка, Молоток, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Кліпса, Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Шило |
| Кількість інструментів | 18 шт. |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 17 см |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴








