
Ліхтар X-Balog BL-511 світлодіодний акумуляторний
200 ₴
- В наявності
- Код: BL-511
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Ліхтарик акумуляторний BL-511 – ручний металевий ліхтарик із двома окремими світлодіодами. Обидва регулюються однією кнопкою та мають 4 режими роботи – максимальний, економний, стробоскоп та бічна лампа.
Корпус ліхтарика BL-511 захищений від пилу, вологи та ударів, має рифлену поверхню. Попереду акумуляторного ліхтаря знаходиться лінза зі світлодіодом XPE, який має сфокусований промінь, що застосовується при дальньому освітленні. Збоку розташована лампа СОВ, має дуже яскраве розсіяне світло та використовується при ближньому освітленні. У ліхтарику є оптичний зум, фокус променя змінюється висуванням головної частини ліхтаря. Живиться світлодіодний ліхтар BL-511 від вбудованого акумулятора ємністю 1200 мАг, заряджається від USB, має ремінець з тканини. Максимальна дальність освітлення BL-511 складає 100 м
| Тип | ліхтарик ручний |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Світлодіоди | 1*XPE, 1*COB |
| Яскравість | 400 лм |
| Дальність променя | 100 м |
| Акумулятор | вбудований Li-ion 1200 мАг |
| Заряджання | від USB |
| Вага | 120 гр |
| Розміри | 105*30*25 мм |
| Комплектація | BL-511, кабель USB-microUSB |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Світловий потік | 400 лм |
| Дальність світлового променя | 100 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Миготливий, Інтенсивний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, micro USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Оптичний зум, Пилостійкий, Вбудований акумулятор |
| Вага | 120 г |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 5000K |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 200 ₴








