
Ніж туристичний Columbia 4028С з чохлом кресало точилка свисток компас
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4028 С
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Columbia 4028С стане надійним помічником мисливцям, рибалкам, туристам і всім іншим любителям активного відпочинку.
Довжина : 27 см.
Вага : 190 г .
Вага в чохлі 300 г .
Довжина клинка: 13,5 см.
Ширина клинка: 3,7 см .
Товщина клинка: 3,5 мм .
Марка сталі: "440 Series Stainless»
Матеріал руків*я: поліамід + гума.
Матеріал чохла: пластик.
На чохлі кріпиться кресало, точилка, свисток, компас.
Дані вироби відносяться до категорії господарсько побутових, а саме до туристичних.
|
Основні
|
|
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 270 г |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Призначення | Туризм |
| Поверхня | Антивідблискова |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 300 г |
| Основні атрибути | |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж, Компас, Склобій |
| Кількість інструментів | 5 шт. |
| Довжина: | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴







