Простий, але надійний ніж просто необхідний рибалці. Таким є модель ножа рибальського Grand Way SS-11. Вона невибаглива, має гарні характеристики і просто у використанні.
За основу матеріалу клинка виробник вибрав нержавіючу сталь марки 420 зі ступенем загартування до 55 одиниць по Роквеллу, це недорога сталь, але з можливістю відновити різання ножа найпростішими похідними точильними пристроями. Клинок досить тонкий, легко впорається з рибними кістками та хрящами, а насічка на обусі покликана спростити процес очищення риби від луски.
Рукоятка виготовляється із пластику, яка також не боїться вологи. Особливістю став той факт, що вона порожня, тому це дає позитивну плавучість самого ножа. Наверші рукояті недарма виконано яскраво-червоним і добре помітно на воді.
Для зручності носіння передбачені піхви з пластику з кільцем-фіксатором, який покликаний міцно утримувати ручку моделі. У них також є спеціальний дренажний отвір, щоб не було скупчення вологи.
Ще однією особливістю Grand Way SS-11 є наявність на обусі за насічкою стропоріза, який легко впорається з розрізанням волосіні або шнура.
Замок клинка: Фіксований
Тип сталі клинка: Сталь 420 (52-55 HRC)
Матеріал рукояті: Пластик
Довжина леза: 130 мм
Довжина у розкладеному положенні: 265 мм
Маса: 55 г
Чохол із пластику в комплекті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж, Стропоріз |
| Кількість інструментів | 2 шт. |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 55 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 27 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 500 ₴




