Мисливський ніж фірми Columbia, чорного кольору в пластиковому чохлі та пластиковою ручкою.
Шанувальникам полювання, риболовлі, активного способу життя пропонуємо купити мисливський туристичний ніж. Пристрій не належить до класу холодної зброї. Він багатофункціональний, практичний, надійний у використанні. Корпус ножика та ручка виготовлені з ударостійкого прогумованого пластику, який забезпечує надійний захист пристрою від пошкоджень.
Високоміцна, стійка до корозії сталь, з якої виготовлений клинок, гарантує довговічність використання пристрою. Колодка, завдяки гумовим вставкам, не ковзає в руці, зручно в неї лягає. На колодці ззаду передбачений склобій. Навіть за високих навантажень на клинок ніж вирізняється високою міцністю. З обробкою здобичі після полювання прилад впорається чудово, з виконанням дрібних побутових завдань — поготів.
Якісний міцний пластиковий чохол захистить пристрій від різних пошкоджень та забруднень. Він має гармонійний вигляд на полюванні, риболовлі, туристичному поході. У мінімальному наборі для виживання в польових умовах пристрій має бути обов'язковим.
· Міцний пластиковий корпус;
· Гумові вставки протистоять ковзанню;
· Висока міцність клинка;
· Універсальний характер застосування;
· Довговічність експлуатації.
Довжина ніж: 23 см.
Довжина леза: 10 см.
Довжина ручки: 10 см.
Ніж мисливський Columbia 1528A — обов'язковий прилад у наборі для виживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 24.5 см |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Основні атрибути | |
| Форм-фактор мультитула | Ніж |
| Конфігурація | Ніж, Склобій |
| Кількість інструментів | 2 шт. |
| Довжина: | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 750 ₴









