Опис Мультитула Ganzo G2019 S
Чудова модель для тих, кому потрібен мультитул з мінімальними розмірами, але досить функціональний. Хромований G2019S - якраз такий варіант. Його довжина в розкладеному стані-трохи більше 7 см (72 мм), ширина – 3, 5 см.
При цьому в комплекті - 11 інструментів, що дозволить ефективно вирішити цілий ряд завдань, що виникають як в умовах міста, так і на природі під час активного відпочинку. Також на цю модель варто звернути увагу автомобілістам.
Для виробництва всіх інструментів використана нержавіюча сталь (440 С), яка відмінно зарекомендувала себе з точки зору стійкості до корозії.
Купуючи мультитул Ganzo 2019 S, Ви отримуєте наступні інструменти:
- Пасатижі з кусачками (вони підпружинені, що істотно полегшує роботу);
- відкривачка для консервних банок і пляшок;
- невеликий, але ефективний напилок;
- шивши;
- пристосування, що дозволяє зачистити дроти;
- лезо (з прямим заточуванням);
- Викрутки (одна з них хрестова, друга – шліцьова).
Особливість:
- мінімальна вага (всього 200 грамів);
- можливість використовувати мультитул як брелок;
- товщина - 1,6 см, що дозволяє покласти мультитул разом з синтетичним чохлом в кишеню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор мультитула | Відкривачка для пляшок, Викрутка, Ніж, Пасатижі |
| Конфігурація | Консервний ніж, Ножиці, Напилок, Пасатижі, Кусачки, Щипці для зняття ізоляції, Ніж, Викрутка, Шестигранний ключ, Шило |
| Кількість інструментів | 11 шт. |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 72 см |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴











