
Підсумок одинарний штурмовий для магазину АК — Чорний
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2025645
- +380 (75) 354-95-53Менеджер
Підсумок одинарний штурмовий для магазину АК — Чорний
Універсальний чорний підсумок для магазинів АК ідеально підходить для спецпідрозділів, охорони та тренувань на полігоні. Стильний та практичний дизайн у поєднанні з максимальною надійністю.
Особливості моделі:
-
Максимальна швидкість: Відкритий тип доступу дозволяє витягти магазин за частку секунди.
-
Жорстка фіксація: Пластикові вставки надійно утримують магазин всередині навіть без затягнутої гумки (за рахунок сили тертя бічних стінок).
-
Розширення функціоналу: Можливість збирати кілька підсумків в один блок (спарку) завдяки зовнішнім стропам MOLLE.
-
Стійкість до бруду: Чорний колір є найменш марким та легко очищується від пилу.
Технічні характеристики:
-
Матеріал: Oxford 600D з водовідштовхувальним покриттям.
-
Каркас: Пластикові вставки (перед/зад/боки).
-
Колір: Чорний (Black).
-
Розмір: 15 х 8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Забарвлення | Чорний |
| Тип | Підсумок |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 1 |
| Вид комплектуючого | Тримач для спорядження |
| Тип подсумка | Для магазина |
| Система кріплення спорядження | База модульної системи (Molle) |
| Основні | |
| Тип килимка | Сидіння |
| Ширина | 32 мм |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина | 25 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина: | 42 мм |
- Ціна: 650 ₴



