Новий M-TAC ПАРАКОРД 475 – стане незамінним елементом спорядження як у польових умовах, так і під час активного відпочинку.
Паракорд виготовлений зі 100% нейлону – легкого та водночас зносостійкого матеріалу. Складається із зовнішнього обплетення та осердя, які в комбінації забезпечують високу міцність на розрив та невелику вагу.
| Колір: | Black/Forest |
| Матеріал: | Paracord |
| Модель: | M-Tac паракорд 475 15m |
| Діаметр: | 3 мм |
| Міцність: | 220 кг на розрив |
| Ниток у серцевині: | 7 шт |
| Довжина: | 15 метрів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




