
M-Tac паракорд Dragon Cord 15m Ranger Green/Tan
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10548233
+380 (96) 354-95-53
Менеджер- +380 (75) 354-95-53Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
M-Tac паракорд Dragon Cord 15m Ranger Green/Tan
Новий M-TAC ПАРАКОРД DRAGON CORD 15M – стане незамінним елементом спорядження як у польових умовах, так і під час активного відпочинку.
Паракорд виготовлений зі 100% нейлону – легкого та водночас зносостійкого матеріалу. Має рифлену плетену структуру, завдяки чому гарантуватиме відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею. Складається із зовнішнього обплетення та осердя, які в комбінації забезпечують високу міцність на розрив та невелику вагу.
| Колір: | Ranger Green/Tan |
| Матеріал: | Paracord |
| Модель: | M-Tac паракорд Dragon Cord 15m |
| Діаметр: | 3,6 мм |
| Міцність: | 260 кг на розрив |
| Ниток у серцевині: | 7 шт |
| Довжина: | 15 метрів |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴



